SKINDERMA | N-ZYMES III 10 ml vail | Box van 5

Artikelnummer: 1111
Artikel 17 van 21
Overzicht

SKINDERMA N-Enzymes III – Multienzymatisch lipolytisch complex

Krachtige enzymencocktail voor vetoplossing, huidvernieuwing en bindweefselverzachting

SKINDERMA N-Enzymes III bevat een doeltreffende combinatie van drie enzymen: lipase, hyaluronidase en collagenase. Deze formulering is speciaal ontwikkeld voor esthetische behandelingen gericht op het afbreken van lokaal vetweefsel, het versoepelen van bindweefselstructuren en het stimuleren van celvernieuwing.

Lipase breekt vetmoleculen af, waardoor het geschikt is voor de aanpak van hardnekkige vetophopingen en cellulitis. Hyaluronidase werkt afvoerend op overmatig hyaluronzuur in het weefsel en verbetert de opname van andere actieve stoffen. Collagenase verzacht fibreuze verklevingen door collageenstructuren af te breken. Samen vormen ze een krachtig alternatief voor mechanische vetbehandelingen.

Toepassing:
Professioneel inzetbaar bij moeilijk behandelbare vetzones en huidstructuren die baat hebben bij enzymatische afbraak en stimulatie.

Voordelen:
• Lipolytisch effect bij lokale vetophopingen
• Versoepelt bindweefsel en verklevingen
• Stimuleert celvernieuwing en huidverfijning
• Ondersteunt de opname van andere werkstoffen

Actieve enzymen
Lipase, Hyaluronidase, Collagenase

Verpakking
5 ampullen van 10 ml – exclusief voor professioneel gebruik in esthetische behandelingen.

© 2015 - 2025 LANETTE MEDICAL AESTHETIC GROUP | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel