BCN | HYALURONIC ACID 2% - Anti Ageing Solution Cocktail 3 ml vail | Box van 5 vails

Artikelnummer: 8065
Artikel 14 van 30
Overzicht

HYALURONIC ACID 2% – Anti-Ageing Solution

5 ampullen à 3 ml

Indicaties:
Anti-aging • Versteviging • Oogcontour • Littekens • Striae • Acne

Beschrijving:

Hyaluronzuur is een fundamenteel bestanddeel van de extracellulaire matrix, waar het fungeert als een opvullend en bindend element tussen collageen- en elastinevezels. Het ondersteunt essentiële processen zoals celdeling, celmigratie en de aanvoer van voedingsstoffen naar levende huidcellen. Daarnaast bevordert het de activiteit van fibroblasten, wat cruciaal is voor huidvernieuwing en herstel.

Werkingsmechanismen en voordelen:

  • Maximale hydratatie:
    Hyaluronzuur heeft het unieke vermogen om tot 1000 keer zijn eigen gewicht aan vocht te binden, wat leidt tot:

    • diepe en langdurige hydratatie van huidlagen;

    • verbeterde elasticiteit en stevigheid van zowel de dermis als epidermis;

    • opvulling van fijne lijntjes van binnenuit, met een gladder huidoppervlak als resultaat.

  • Stimulatie van GAG’s en collageenaanmaak:
    Hyaluronzuur stimuleert de productie van glycosaminoglycanen (GAG’s), die op hun beurt zorgen voor vochtretentie en de aanmaak van nieuw collageen. Een tekort aan GAG’s versnelt het verouderingsproces, doordat collageenstructuren verloren gaan en de huid haar veerkracht verliest.

  • Herstel en bescherming:
    De Hyaluronic Acid 2% ampullen bevatten niet-gecrosslinked hyaluronzuur van hoge zuiverheid, met een moleculair gewicht dat sterk overeenkomt met het natuurlijke hyaluronzuur in de huid. Dit maakt het uitermate geschikt voor biologische opname, zelfs in de diepere huidlagen.
    De formule is ideaal voor de verzorging van:

    • de droge of vochtarme huid;

    • oppervlakkige rimpels;

    • een door UV, luchtvervuiling of roken beschadigde huid;

    • het verbeteren van littekens en striae.

Actieve bestanddelen:

  • Hyaluronzuur 2% (niet-gecrosslinked)

De fabrikant en wij als verkoper willen jou erop wijzen dat injecties van producten en peelings uitsluitend mogen worden uitgevoerd door getraind en medisch gekwalificeerd personeel. De producten zijn uitsluitend bedoeld voor professioneel gebruik.

© 2015 - 2025 LANETTE MEDICAL AESTHETIC GROUP | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel